Prvá návšteva


Objavte vzrušujúci pocit z lezenia už pri Vašej prvej návšteve nášho lezeckého klubu. Pripojte sa k nám na ceste k dosiahnutiu nových výšin a vyzvite sami seba ako nikdy predtým. Či už ste skúseným lezcom alebo úplným začiatočníkom, naši skúsení inštruktori sú tu pre Vás. Tak neváhajte a začnite s nami.

Pred prvou návštevou


- Pred návštevou HK Majlstoun je potrebné objednať sa. Môžete nás kontaktovať cez sociálne siete, telefónny kontakt, email alebo prostredníctvom kontaktného formulára.
- Ak plánujete návštevu s neplnoletými deťmi, je potrebné doniesť  (možnosť vypísať aj na mieste) vyplnený a rodičom podpísaný súhlas zákonného zástupcu.
- Po príchode sa prihlásite na recepcii, kde Vám presne vysvetlia, ktoré časti steny môžete využívať, zapožičajú potrebnú výstroj a pomôžu so všetkým potrebným.
- Ak by ste svoju prvú návštevu radšej absolvovali v sprievode skúseného inštruktora, ktorý Vám pomôže sa zorientovať u nás, odistí Vás a prezradí pár vecí o lezení, stačí vyplniť kontaktný formulár alebo nám zavolajte a dohodnite si presný termín Vašej návštevy.
- Ak sa chcete v lezení zlepšovať a byť viac samostatný, tak ďalšou z možností je absolvovať niektorý z našich kurzov. Pre začiatočníkov sú určené dva kurzy – kurz istenia druholezca (tzv. top rope kurz) a súkromná hodina. Pre skúsenejších ponúkame dva kurzy - kurz istenia prvolezca, súkromná/individuálna hodina.
- Ak však máte záujem sa lezeniu venovať dlhodobo, tak by ste určite mali vyskúšať naše skupinové tréningy pre detidospelých.


-


Čo si so sebou priniesť


Na prvú hodinu bude stačiť ak si prinesiete športové oblečenie a dobrú náladu, ak už však lezeckú výstroj vlastníte tak si môžete
priniesť:
  • sedací úväz
  • istítko s HMS karabínou 
  • lezečky 
  • vrecko na magnézium a magnézium    
    v prípade, že lezeckú výstroj nevlastníte my Vám ju zapožičiame.
Spoplatnené je iba zapožičanie lezečiek : 1,50EUR/1 tréning