Eventy


Pod pojmom eventy si môžete predstaviť lezenie zakomponované do rozličných udalostí či stretnutí. Vďaka multifunkčným priestorom Starej vodárne (lezecká stena, telocvična, spoločenská miestnosť) môže celá oslava Vašej ratolesti prebehnúť na jednom mieste, počas ktorej vám vytvoríme lezecký program. Avšak takáto akcia nie je len pre deti. Lezenie v rámci teambuildingu Vám určite pomôže uvoľniť sa a prelomiť ľady v kolektíve. Na záver je tu naša vlastná jedinečná lezecká súťaž, ktorej tradícia začala v novembri 2022. Na nej sú vítaní všetci naši členovia od tých najmenších až po najväčších.

Detské oslavy


Doprajte Vašim deťom ich narodeninovú oslavu na lezeckej stene, na ktorú ich kamaráti len tak nezabudnú. Pripravíme si pre Vás program plný zábavných pohybových a lezeckých hier. Vaše deti budú mať počas celej oslavy k dispozícii telocvičňu, lezeckú stenu a priestor na stolovanie.
 Celý program Vašich detí budú viesť dvaja skúsení inštruktori, s bohatou animátorskou praxou. Sedacie úväzy, lezečky a iný lezecký materiál zapožičiavame. Počet detí na detskej oslave je 5-10 a jej trvanie je 2 hod.
Cena  16 /dieťa
  • program
  • výzdoba
  • stôl pre deti
  • tanieriky, servítky a poháre
  • pitný režim
  • misa so sladkosťami

Súťaže


Naša Majlstounová lezecká súťaž je výnimočnou udalosťou pre všetky vekové kategórie v našich radoch. Či už chcete pretaviť
Vaše vynaložené úsilie a absolvované lezecké tréningy do výsledkov alebo len vyskúšať niečo nové, ste srdečne vítaní. Vďaka mimoriadnemu úspechu nášho prvého podujatia, organizujeme súťaže viac krát do roka. Vždy Vás budú čakať novopostavené lezecké cesty, na ktorých si môžete zmerať sily s kamarátmi. Taktiež sa môžete tešiť na medaile a rôzne vecné ceny.