Lezenie pre dospelých

Skupinové tréningy 


Pripojte sa ku komunite podobne zmýšľajúcich lezcov a posuňte svoje hranice na ďalšiu úroveň. Náš skupinový tréningový program je navrhnutý špeciálne pre dospelých lezcov, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti, zvýšiť svoju silu a zabaviť sa pri tom.
Pod vedením skúsených inštruktorov sa naučíte nové techniky, zdoláte náročné cesty a budete spolupracovať so svojimi spolulezcami na dosiahnutí svojich cieľov. Či už ste začiatočník alebo skúsený lezec, náš skupinový tréning je dokonalým spôsobom, ako zlepšiť svoje zručnosti a zabaviť sa pri ňom. Tréningy prebiehajú 1x do týždňa.

Uvodný kurz do lezenia a istenia (top rope)Si úplný začiatočník a chceš sa dozvedieť niečo o lezení? Tak tento kurz je práve pre teba. Počas 2 až 2,5 hodín sa naučíme základné lezecké techniky, istenie na druholezca, ukážeme si, ako sa naviazať na lano a niečo si povieme aj o lezeckej výstroji. Maximálne 6 osôb na inštruktora.
Je dobré prihlasovať sa po pároch : inštruktor tak môže najlepšie učiť lezenie a istenie zároveň.

Vekový limit : od 15 rokov
 
Minimálne štyria účastníci

Kurz istenia prvolezca


Kurz je urečený mierne pokročilým lezcom, ktorí už ovládajú základné horolezecké techniky (top rope, naväzovanie a majú mierne skúsenosti s lezením).  V rámci kurzu sa naučíte istiť prvolezca, zachytiť jeho pád, vyskúšate si lezenie na lead. Ukážeme Vám, ako sa správne istiť do postupových istení. Kurz Vám poskytne všetky informácie na to, aby ste mohli liezť bezpečne v lezeckom centre! (nie na skalách).  Maximálne 6 osôb na inštruktora. Je dobré prihlasovať sa po pároch : inštruktor tak môže najlepšie učiť lezenie a istenie zároveň.
Vekový limit : od 15 rokov

Trvanie : 2 až 2,5 hodiny
Minimálne štyria účastníci

Individuálne hodiny


Ak ani jeden z hore uvedených kurzov nie je pre Vás vhodný, tak Vám ponúkame možnosť individuálnej hodiny, kde Vám radi splníme Vaše požiadavky. Je iba na Vás, čo si vyberiete. Táto možnosť je vhodná  aj pre rodiny s deťmi, ktoré  si sú chcú iba rekreačne zaliezť, alebo pre ľudí, čo chcú vyskúšať niečo nové. Maximálny počet 5 osôb na inštruktora.

Prvá nášteva


Potrebujete športové oblečenie, niečo voľné, čo Vám umožní sa hýbať, ako napríklad krátke nohavice, tepláky alebo legíny a tričko s krátkym rukávom. Čo sa týka obuvi, tak tú Vám buď zapožičiame alebo si prineste čisté tenisky (najlepšie tvrdá podrážka). Samozrejme môžete liezť aj v ponožkách. 
Výstroj?
Zapožičanie kompletnej výstroje máte v cene kurzov ako vstup na stenu.